Solid Pine Panel Craft Board 27 x 300 x 2400mm
Specification
Product detail and dimensions
| Code | 93660 |
| Height | 300mm |
| Length | 2400mm |
| Depth | 27mm |
| Product Type | Pine Board |
| Unit of Measure | Each |
| Pack Quantity | 1 |
| Material | Pine |
Customers also viewed
Why choose Richard Burbidge
Over 150 Years of
UK Manufacturing
UK Manufacturing
Sustainable and beautifully crafted
Outstanding quality in design