10 PSE Handy Pack 21 x 21 x 2400mm
Specification
Product detail and dimensions
| Code | 52092 |
| Height | 21mm |
| Length | 2400mm |
| Depth | 21mm |
| Product Type | PSE |
| Unit of Measure | Pack |
| Pack Quantity | 10 |
| Material | Whitewood |
Customers also viewed
Why choose Richard Burbidge
Over 150 Years of
UK Manufacturing
UK Manufacturing
Sustainable and beautifully crafted
Outstanding quality in design