2 Fusion Glass Panel Brackets Brushed Nickel Effect
Nifty brackets to use with Fusion Glass Panels
- Easy to fit
- Brushed Nickel finish
Specification
Product detail and dimensions
| Code | MMGPB2 |
| Weight | 0.345 Kg |
| Height | 100mm |
| Length | 100mm |
| Depth | 40mm |
| Product Type | Fittings |
| Unit of Measure | Each |
| Pack Quantity | 2 |
| Material | Metal |
| Finish | Brushed Nickel |
Customers also viewed
Why choose Richard Burbidge
Over 150 Years of
UK Manufacturing
UK Manufacturing
Sustainable and beautifully crafted
Outstanding quality in design