3 PSE Handy Pack 19 x 145 x 3000mm
Specification
Product detail and dimensions
| Code | 51996 |
| Height | 145mm |
| Length | 3000mm |
| Depth | 19mm |
| Product Type | PSE |
| Unit of Measure | Pack |
| Pack Quantity | 3 |
| Material | Whitewood |
Customers also viewed
Why choose Richard Burbidge
Over 150 Years of
UK Manufacturing
UK Manufacturing
Sustainable and beautifully crafted
Outstanding quality in design