3 PSE Handy Pack 19 x 96 x 1800mm
Specification
Product detail and dimensions
| Code | 51890 |
| Height | 96mm |
| Length | 1800mm |
| Depth | 19mm |
| Product Type | PSE |
| Unit of Measure | Pack |
| Pack Quantity | 3 |
| Material | Whitewood |
Customers also viewed
Why choose Richard Burbidge
Over 150 Years of
UK Manufacturing
UK Manufacturing
Sustainable and beautifully crafted
Outstanding quality in design