8 PSE Handy Pack 19 x 34 x 2400mm
Specification
Product detail and dimensions
| Code | 51596 |
| Height | 34mm |
| Length | 2400mm |
| Depth | 19mm |
| Product Type | PSE |
| Unit of Measure | Pack |
| Pack Quantity | 8 |
| Material | Whitewood |
Customers also viewed
Why choose Richard Burbidge
Over 150 Years of
UK Manufacturing
UK Manufacturing
Sustainable and beautifully crafted
Outstanding quality in design